DÜNYANIN İLK OKUYUCU DESTEKLİ ÇEVRİMİÇİ YAYINCILIK PLATFORMU!
Hyplit’te yazar olarak okurlarından fon toplayabilirsin. Geniş kitlelere ulaşarak popüler bir yazar olabilirsin. Muhteşem kitaplara, sürükleyici hikayelere ücretsiz ulaşabilirsin.
Keşfet

Yayın hayatımıza bir yarışma ile başlıyoruz.

1 Aralık 2019 – 1 Nisan 2020 tarihleri arasında hyplit.com üzerinde çevrimiçi yaz, yayınla, paylaş, en popüler sen ol! Yarışmayı kazan, ödülü al, kitabın basılsın, raflardaki yerini alsın.

NASIL ÇALIŞIR?

Geniş kitlelere ulaşarak popüler bir yazar olabilirsin. Muhteşem kitaplara, sürükleyici hikayelere ücretsiz ulaşabilirsin.

Yazmaya Başla
1 Çevrimiçi Yaz Yayınla
Kitap fikrinizi Hyplit’te çevrimiçi yazarak yaşayan hikayeler yaratın. Kitaplarınızı yazarken yayınlayın ve aklınızdan çıkaramadığınız hikaye okurlarıyla buluşsun!
2 Okurlardan Geri Bildirim Al
Okurlarınızla daima etkileşim halinde olun, yazarken okurların yorumları, puanları ve aldıkları notlarla kitabınız hakkındaki fikirlerini öğrenin. Geri bildirimlerle kitabınızı elden geçirin ve en iyiyi bulun.
3 Popüler Yazar Ol
Kendi okur kitlenizi yaratarak popüler bir yazar olun. Kitaplarınızı hyplit’te ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak yeni hayranlar edinin. Henüz yazarken best-sellerlar yaratın.
4 Destekleri Topla
Kitlesel fonlama yöntemiyle kitaplarınızı yazarken okur desteği toplayın. Hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan katkıyı okurlarınızdan sağlayın. Yazarken kazanın, kazanan bir yazar olun!
Kullanıcı Yorumları
"Yazmaya hobi olarak başladım diyebilirim ve ne kadar ileriye gidebilirim diye düşünürken kendimi yazarlığa adım atmış olarak buldum. Yazmakla birlikte yaratıcı yönümün olduğunu keşfettim. Olaylara farklı boyutlardan bakmayı ve onlara yeni anlamlar yükleyerek sıradışı bir yazar olma yolunda ilerliyorum. Yazdığım hikayelerin belli bir türü yok ama genelde bilim-kurgu tadı var. Beni en çok motive eden konu yazılarım hakkında geri dönüşler alabilmek. Böylelikle yazdıklarım daha yaratıcı ve verimli yazılara dönüşebiliyor. Bu nedenle bir hyplit yazarı oldum. Keyifli okumalar diliyorum. "

Ali Baş
"Hyplit'e bir okur olarak üye oldum. Çünkü okumayı seviyorum. Sevdiğim yazarlarla doğrudan iletişim ve etkileşim halinde olmak hoşuma gider. Bu platformda bunu yapabiliyorum. Hyplit'te takip ettiğim yazarların yazdıklarını her an takip edebilmek, bir şekilde bu sürece dahil olmak bir okur olarak ayrıca zevk verici. Şu an yazmıyorum, öyle bir planım da yok ama kim bilir belki ben de gelecekte yazarım ama iyi bir okur olmak da beni mutlu ediyor."

Merve Ayhan
"İş hayatının stresinden genelde yazarak uzaklaşıyorum. Kitap yazma hayalim her zaman vardı fakat yazdıklarımdan emin olamıyordum. Buradaki ortam ve okurların geri bildirimlerle yazma sürecine katkısı beni cesaretlendirdi. Yazdıklarımı okur değerlendirmesiyle geliştirmem daha kolay olacak. Platformun işleyiş biçimi ve hizmet ettiği şey de hoşuma gitti, yazarlara, yazanlara ve okurlara hizmet diyor. İşleyiş biçiminin dünyada bir örneğinin olmamasını da ayrıca değerli buluyorum. Bu bile beni burada yazmak konusunda motive ediyor."

Altuğ Arpakuş
"Uzun zamandır kendi blogumda yazıyorum ama çok fazla kişiye ulaşamıyorum. Hyplit hem okur kitlesi kazanmama hem de bağış toplayarak hayallerimi gerçekleştirmeme yardımcı olacak bir platform. Burada okumayı seven herkese kolaylıkla ulaşabilirim. Blogumda yazdığım yazılar ancak tanıdıklarıma ulaşabiliyor, beni tanımayanlara ulaşsa bile ne düşündüklerini bilemiyordum. Şimdi bilebiliyorum üstelik daha objektif olacaklar. Bu benim için değerli."

Gülnihal Veli